Żłobek prywatny

W naszej prywatnej placówce, każde dziecko znajdzie przestrzeń do zabawy i prawidłowego rozwoju. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Koziołki” stworzyło program zajęć dydaktycznych i wychowawczych, który jest dopasowany dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Chcemy uaktywniać maluchy zarówno fizycznie, jak i plastycznie, muzycznie, manualnie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze maluchy były radosne i uśmiechnięte. Trzymamy się zasady, aby uczyć bawiąc, dlatego nasz żłobek prywatny ma w swojej ofercie dydaktyczne zabawy ogólne, które kształcą różne zmysły, uczą orientacji w przestrzeni i pozwalają poznawać świat.

Posiłki sporządzane są na terenie placówki w naszej własnej kuchni. Posiłku przygotowujemy z uwzględnieniem alergii oraz nietolerancji pokarmowych.

Położenie naszego żłobka i przedszkola w Kaniach to lokalizacja komfortowa zarówno dla mieszkańców Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Nadarzyna, ale także Brwinowa i Otrębus. Zapisz swoje dziecko!

Adaptacja
Przygotuj dziecko do spotkania z kolegami w przedszkolu. Rozstanie z rodzicem w pierwszym dniu jest zazwyczaj trudne dla pociechy. Dlatego spotkania adaptacyjne pozwalają się oswoić z nowym otoczeniem oraz nowymi ludźmi. Pamiętaj także o kilku zasadach, które pomogą w przełamaniu strachu.

Program dydaktyczno-wychowawczy
Chcemy, by podczas zabawy nasze dzieci zdobywały wiedzę. Stworzyliśmy program dydaktyczno-wychowawczy, który pozwoli na rozwój pociechy. Jest on dostosowany do konkretnej grupy wiekowej i łączy edukację manualną z wychowaniem i socjalizacją.

Zajęcia dodatkowe
Aby rozwijać pasje swojego dziecka, warto zapisać je na zajęcia dodatkowe. Będzie mógł uczestniczyć w lekcjach umuzykalniających, tanecznych, sportowych. Nauczyciel może popracować także nad dysfunkcjami np. podczas zajęć logopedycznych.