Kadra przedszkole

W Niepublicznym Przedszkolu Koziołki pracują ludzie z pasją, dla których praca z dziećmi to odpowiedzialne zadanie zmierzające do przygotowania dzieci do nauki w szkole.Wszyscy nauczyciele mają wyższe wykształcenie kierunkowe, stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, tak by dysponować jak najszerszą wiedzą na temat wychowania i edukacji dzieci na etapie przedszkola.

mgr Katarzyna Brzeska – Dyrektor, właścicielka przedszkola. Z wykształcenia jestem magistrem filologii romańskiej. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Moje ulubione życiowe motto, to „siła jest kobietą”, o czym już nie raz miałam okazję się przekonać nie tylko jako właściciel przedszkola, ale również jako żona i matka. Podziwiam więc silne i mądre kobiety, które są dla mnie inspiracją, a w codziennym życiu staram się kierować empatią i być po prostu dobrym człowiekiem. W Koziołkach zajmuję się sprawami organizacyjnymi, trzymam pieczę nad sprawnym funkcjonowaniem przedszkola i dbam o kontakty z rodzicami. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i szczęśliwą żoną.

mgr Agnieszka Nowakowska – Dyrektor ds. pedagogicznych, nauczyciel w grupie 5-cio latków. Jestem absolwentką Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz kierunku nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym w Kolegium Nauczycielskim Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Mam 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu, w różnych grupach wiekowych. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje olbrzymią satysfakcję oraz możliwość odkrywania niesamowitego, pełnego kolorów i optymizmu dziecięcego świata. W codziennej pracy staram się dostrzegać wyjątkowość, wrażliwość i potrzeby dzieci. Interesuję się literaturą oraz teatrem. Wolne chwile lubię spędzać z rodziną w otoczeniu przyrody, a moje życiowe motto, to: „Zawsze mierz wysoko, zawsze sięgaj gwiazd. Uwierz, wszystko możesz, jeśli wiarę masz!”.

mgr Kinga Maleszewska  – nauczyciel w grupie 3-latków Mam 28 lat. Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam w wieku 19 lat jako opiekunka dziecięca, jednak doświadczenie w opiece nad dziećmi nabywałam dużo wcześniej pomagając w wychowaniu trójki rodzeństwa. W 2014 roku ukończyłam z tytułem licencjata Szkołę Wyższą Wszechnicy Polskiej na Wydziale Filologii i Pedagogiki w Warszawie na kierunku pedagogika, specjalność pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie w pracy w punkcie przedszkolnym oraz w Niepublicznym Przedszkolu Koziołki na stanowisku asystenta nauczyciela, odbyłam również praktyki zawodowe przewidziane w programie studiów w szkołach podstawowych i przedszkolach. Posiadam certyfikat I stopnia z metody Dobrego Startu prof. Marty Bogdanowicz oraz ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. W roku 2016 ukończyłam studia II stopnia na kierunku pedagogika opiekuńczo-socjalna na wydziale Społecznych Nauk Stosowanych Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Uwielbiam długie wędrówki po górach, grę na keyboardzie oraz śpiewanie. W wolnym czasie lubię oglądać filmy dokumentalne. Moje zainteresowania wykorzystuję w pracy z dziećmi. Jestem osobą ambitną, kreatywną, ciepłą, cierpliwą i konsekwentną. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Decyzję o wyborze tego zawodu podjęłam z pasji.

W roku szkolnym 2016/17 pracują z nami również:

mgr Karolina Strzelczyk – nauczyciel w grupie 3-latków

Katarzyna Dziewicka – nauczyciel w grupie 4-latków

mgr Aleksandra Piątkowska – psycholog

Na stale współpracuje z nami grono specjalistów: mgr Małgorzata Gołdyn-Fus – logopeda; mgr Aleksandra Tkaczyk – nauczyciel rytmiki oraz zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą Gordona, mgr Dawid Jankiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej; mgr Anna Wielochowska –  nauczyciel języka angielskiego (szkoła języka angielskiego British School);  mgr Ewa Hetmanek – nauczyciel języka francuskiego (Atelier Językowe Ewy Hetmanek)