Kadra przedszkole

W Niepublicznym Przedszkolu Koziołki pracują ludzie z pasją, dla których praca z dziećmi to odpowiedzialne zadanie zmierzające do przygotowania dzieci do nauki w szkole.Wszyscy nauczyciele mają wyższe wykształcenie kierunkowe, stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, tak by dysponować jak najszerszą wiedzą na temat wychowania i edukacji dzieci na etapie przedszkola.

Na stale współpracuje z nami grono doświadczonych specjalistów: psycholog, logopeda, nauczyciel rytmiki oraz zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą Gordona, nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej. Języków obcych uczymy we współpracy z  Atelier Językowym « La feuille » Ewy Hetmanek (francuski) oraz British School (angielski), a programowania z Akademią Komputrilo z Pruszkowa.