Bienvenue à la maternelle Koziołki

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA NOWY ROK SZKOLNY !!!

ostatnie wolne miejsca w grupie 4 i 5 latków na rok szkolny 2019/2020

rozpoczynamy zapisy na rok szkolny 2020/2021

od października 2019  – Językowy budzik – angielski z Early Stage

oraz od września 2019 Ogólnopolski Program Dwujęzyczności DoDoTok we wszystkich grupach przedszkolnych

Drodzy Rodzice,

„Dzisiejszy człowiek, który żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością”, to nasze motto, a Koziołki to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach,  z przekonania, że zasługują na opiekę na najwyższym poziomie, gdzie w radosnej atmosferze pełnej ciepła i szacunku spędzą bezpiecznie czas pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów.

Zapraszamy Wasze dzieci do Niepublicznego Przedszkola „Koziołki” w Kaniach położonego w bardzo dogodnej odległości od stacji kolejki WKD Kanie Helenowskie (ok. 400 m),  a jednocześnie blisko trasy Grodzisk Mazowiecki – Warszawa.

Nasze placówka mieści się w nowym budynku, od początku zaprojektowanym na potrzeby przedszkola. Dzieci mają tu do dyspozycji 3 przestronne, nowocześnie urządzone sale (każda z łazienką), jadalnię i plac zabaw. Placówka dysponuje własną kuchnią, w której gotujemy zdrowo, bez glutaminianu sodu, z najlepszej jakości produktów aby zaspokoić delikatne podniebienia naszych podopiecznych. Współpracujemy z dietetykiem w zakresie ustalania jadłospisów także dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

kapitalludzki_pl logo_ueefs_lewastrona

Z przyjemnością informujemy, że w naszej placówce realizowany jest projekt

 Rozwój poprzez zabawę w przedszkolu Koziołki nr POKL.09.01.01-14-203/11-00, który otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania w zakładce Kontakt / Zapisy.